V sobotu 21. septembra sme sa opäť zúčastnili na tradičnom podujatí - na Slováckej jaternici v Trenčianskych Bohuslaviciach. Pripravili sme pre návštevníkov naše tradičné domáce dobroty a nechýbala ani vynikajúca držková polievka.

View the embedded image gallery online at:
http://www.pdbosaca.sk/o-druzstve/prezentacia-pd#sigProIde98b135a86

View the embedded image gallery online at:
http://www.pdbosaca.sk/o-druzstve/prezentacia-pd#sigProId162c61b4c0

Dňa 14. marca 2019 sa v Sliači konal 1. ročník odbornej diskusnej konferencie Agrofórum 2019 pre špičkových manažérov z poľnohospodárskej prvovýroby, dodávateľov riešení pre poľnohospodárstvo a potravinársky priemysel. Téma konferencie bola „Vlastné potraviny zo slovenskej pôdy“. Na túto konferenciu, za účasti ministerky pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ing. Gabriely Matečnej, dostalo pozvanie aj PD Bošáca.
Predseda PD Bošáca Ing. Vladimír Králik vystúpil s prezentáciu „Skúsenosti s výrobou potravín, budovaním vertikály a predajnej siete“, v ktorej predstavil históriu a súčasnosť PD Bošáca so zameraním na potravinové produkty PD Bošáca – čerstvé hovädzie a bravčové mäso vysokej kvality pochádzajúce zo zvierat vlastného chovu, širokú škálu mäsových výrobkov, čerstvé mlieko od bošáckych dojníc, čerstvé vajíčka z vlastného chovu a pestovanie hlivy ustricovej.
Podpora regionálnych chovateľov, výrobcov a spracovateľov potravín je tou správnou cestou, ktorou by sa malo vedenie nášho štátu uberať, aby mali spotrebitelia na trhu kvalitné slovenské potraviny.

View the embedded image gallery online at:
http://www.pdbosaca.sk/o-druzstve/prezentacia-pd#sigProIdf5f7afa887

CHUŤ SLOVENSKA 2019 - 4. ročník výstavy slovenských potravinárskych a nepotravinárskych produktov sa konal v dňoch 17.5. - 18.5.2019 v Expo Center a.s. Trenčín. Medzi potravinárskymi firmami nechýbalo ani PD Bošáca. 

View the embedded image gallery online at:
http://www.pdbosaca.sk/o-druzstve/prezentacia-pd#sigProIdf2058a63d9

V dňoch 11.- 12. mája sme sa v zostave PD Bošáca, Obec Bošáca, Bošácka pálenica a Mlyn Trenčan s.r.o. zúčastnili výstavy Chute Slovenska v Trenčíne. Návštevníkom sme opäť ponúkali na ochutnávanie mäsové produkty a mlieko z PD Bošáca a pochúťky od našich spoluvystavovateľov.

View the embedded image gallery online at:
http://www.pdbosaca.sk/o-druzstve/prezentacia-pd#sigProIdae1171db1e

V dňoch 17. - 20. augusta sme sa opäť zúčastnili Agrokomplexu v Nitre pod záštitou miestnej akčnej skupiny Beckov - Čachtice - Tematín, ktorej sme členom. V pavilóne NSRV sme návštevníkom okrem turistických zaujímavostí regiónu ponúkali aj degustácie našich mäsových výrobkov a ďalších produktov od našich spoluvystavovateľov.

View the embedded image gallery online at:
http://www.pdbosaca.sk/o-druzstve/prezentacia-pd#sigProIdd409cb1d75

V dňoch 12. - 13. mája sme sa pod záštitou miestnej akčnej skupiny Beckov - Čachtice - Tematín, ktorej je členom aj PD Bošáca, zúčastnili veľtrhu cestovného ruchu v Trenčíne. Naše výrobky návštevníkom opäť mimoriadne chutili.

View the embedded image gallery online at:
http://www.pdbosaca.sk/o-druzstve/prezentacia-pd#sigProIde5e6996ac2

V pavilóne Národnej siete rozvoja vidieka sa na tradičnom veľtrhu Agrokomplex prezentovala aj miestna akčná skupina Beckov - Čachtice - Tematín, ktorej členom je aj PD Bošáca. Pre návštevníkov boli okrem prezentačných materiálov MASky a jednotlivých obcí pripravené aj degustácie našich mäsových výrobkov a destilátov z Bošáckej pálenice.

View the embedded image gallery online at:
http://www.pdbosaca.sk/o-druzstve/prezentacia-pd#sigProIdef154b6ec9

V dňoch 13. - 14.5.2016 sa konali v Trenčíne veľtrhy Region Tour Expo 2016 a Chuť Slovenska. Na veľtrhu sme pod záštitou Mikroregiónu Bošáčka prezentovali našu činnosť a  výrobky, ktoré mali u návštevníkov veľký úspech.

View the embedded image gallery online at:
http://www.pdbosaca.sk/o-druzstve/prezentacia-pd#sigProId18f77516af