Poľnohospodárske družstvo Bošáca má v prevádzke 2 kamenné predajne a zriadený pojazdný bufet.
Podniková predajňa PD Bošáca priamo v areáli PD Bošáca vznikla v nadväznosti na rekonštrukciu bitúnka a obnovenie výroby mäsa a mäsových výrobkov v júni 2015. Ihneď sa stala obľúbenou pre zákazníkov z Bošáckej doliny  a vyhľadávanou zákazníkmi zo širokého okolia.
 
Pre vysoký dopyt po mäse a mäsových výrobkoch na predajni v Bošáci bola 22. augusta 2018 uvedená do prevádzky Domáca predajňa PD Bošáca v Novom Meste n/V so sídlom na ulici 1.mája č. 309 /oproti mestskej knižnici/.
 
V júni 2020 PD Bošáca zriadilo aj prevádzku mobilného bufetu PD Bošáca, ktorý plní úlohu rýchleho občerstvenia prevažne z vlastných produktov, ponúka základný sortiment  výrobkov a suveníry. V turistickej sezóne 2020 bola prevádzka mobilnej predajne umiestnená v obci Haluzice.
 
Vážení zákazníci,
neustále sa snažíme udržať vysokú kvalitu ponúkaných produktov a služieb, inovujeme a vymýšľame pre Vás nové výrobky. Spokojnosť Vás - našich zákazníkov je pre nás najlepšou hnacou silou a inšpiráciou do budúcnosti. Ďakujeme všetkým našim zákazníkom za prejavenú dôveru a tešíme sa na Vás v našich podnikových predajniach.