V júni 2020 sme zriadili prevádzku mobilného bufetu PD Bošáca. Jeho stanoviskom na letnú turistickú sezónu 2020 sa stala Obec Haluzice vyhľadávaná pre jej unikátne pamiatky - Haluzickú tiesňavu, Haluzický románsky kostolík a pekný výhľad na Považie z rozhľadne Hájnica.

Bufet ponúkal návštevníkom čapované nápoje, kávu, nanuky a rýchle občerstvenie prevažne z našich produktov vyrobených v PD Bošáca: grilované klobásky, sekaná v žemli, párok v rožku, zabíjačkovú kašu a ďalšie dobroty. Vďaka jedinečnej chuti a kvalitným surovinám sa stali naše jedlá veľmi obľúbenými nielen u turistov, ale aj u domácich obyvateľov. Potešilo nás, že mnohí turisti z blízkeho okolia sa opakovane vrátili do Haluzíc aj kvôli našim špecialitkám. 

Medzi doplnkový sortiment bufetu sme zaradili aj turistické magnetky, ktoré sa stali vyhľadávaným suvenírom z návštevy Haluzíc.

Počas "zimnej" sezóny sme prevádzku mobilného bufetu presunuli priamo do areálu PD Bošáca v Bošáci. Tu sme pokračovali v príprave a predaji overených a obľúbených jedál, ale úspešne sme spríjemnili obyvateľom jesenné víkendy aj ponukou tradičných horúcich nápojov ako varené vínko, horúca medovina a horúci punč. Repové lokše s makom a lekvárom podľa tradičného receptu sa stali TOP výrobkom jesene. Príjemné víkendové občerstvenie pre obyvateľov zastavila 2. vlna pandémie koronavírusu a s ňou spojené obmedzenia reštauračných a bufetových služieb. 

S nádejou a výhľadom do nadchádzajúcej jari a leta sa tešíme na našich zákazníkov aj tento rok. Samozrejme ak nám to situácia umožní. O znovuotvorení bufetu budeme včas informovať.

Bufet bol od 1. mája 2021 do 31.10.2021 opäť v prevádzke v Haluziciach, vedľa obecného úradu.

Otváracie hodiny:

Piatok:     16:00 - 21:00
Sobota:    10.00 - 21.00
Nedeľa:    10:00 - 18:00

O umiestnení bufetu a otváracích hodinách v turistickej sezóne 2022 Vás budeme včas informovať.