4. Rodinný deň na družstevnom dvore - plagát

HuncútiHuncúti je temperamentná kapela mladých hudobníkov z Drietomy, ktorá hrá ľudové piesne i moderné skladby v autentickom prevedení. Kapela bola založená spočiatku bez mena v roku 2015 štyrmi kamarátmi, ktorí mali veľké nadšenie pre hudbu.Dnes má na konte už 3 albumy a zabáva divákov na rôznych obecných, mestských, súkromných i firemných akciách, zábavách a plesoch. Huncúti potešia aj návštevníkov nášho podujatia pestrým hudobným repertoárom.

Veríme, že si spolu s nimi zaspievate, ale aj zatancujete.

Viac na oficiálnej stránke kapely:
https://www.kapelahuncuti.sk/

lieskovanéDychová hudba Lieskované pôsobí v obci Moravské Lieskové ležiacej pod úpätím vrchu Veľká Javorina v okrese Nové Mesto nad Váhom. V obci má dychová hudba vyše 100-ročnú tradíciu, na ktorú nadviazali v roku 1989 svojim  vznikom. Spojilo ich nadšenie a veľká chuť vytvoriť dychovku, ktorá sa zaradí medzi tie najlepšie v regióne. Všetkých ich spája láska k dychovej hudbe.
Vedeli ste, že Poľnohospodárske družstvo Bošáca malo kedysi aj svoju dychovku? Práve preto, na našej akcii klasická dychovka z regiónu nikdy nechýba. Lebo družstvo a dychovka skrátka patria k sebe.
Tento rok Vás poteší dychová hudba z našej susednej dedinky z Moravského Lieskového.
VIac o dychovej hudbe sa dozviete tu:
http://www.lieskovane.sk/

simsalalaVždy skvelé naladená, usmievavá, farebná víla Simsalala rozžiari očká všetkým deťom a tešiť sa môžete aj na poriadnu zábavu.SIMONA HUDÁKOVÁ – SIMSALALA, ktorá vyštudovala spev a hru na klavíri spieva piesne vlastnej tvorby, s ktorými vystupuje na rôznych podujatiach a v materských škôlkach. Deti sa naučia veľa nového zatancujú si, zacvičia.

Simsalala poteší všetky deti aj u nás v PD Bošáca. Presný čas vystúpenia bude ešte upresnený.

VIac o tejto speváčke sa dozviete tu:
https://simsalala.eu/

Paci PacPaci Pac o sebe:
Robiť radosť deťom našimi pesničkami je to, čo nás baví najviac. Môžete nás vidieť na našich koncertoch, na DVD alebo na YouTube kanáli  PACI PAC, prípadne si nás vypočuť na CD, Spotify alebo iTunes. Vďaka malej Hanke, ktorá vyrastala na pesničkách Spievankovo alebo Fíha Tralala, začal jej otec, hudobník  Mário Praženec alias PAC písať prvé pesničky. Na pomoc si prizval Adrianu Pešinovú alias PACI. PACI PAC má na konte 5 vydaných CD a DVD, ocenené zlatou a platinovou platňou, z ktorých najúspešnejšia pesnička SLON dosiahla viac ako 130 miliónov views na youtube a patrí medzi najúspešnejšie slovenské piesne na tejto platforme.

Paci Pac uvidíte aj u nás v PD Bošáca. Čas vystúpenia bude upresnený.

Viac o nich:
http://pacipac.sk/

ščambaSkupina Ščamba vznikla na prelome tisícročí za účelom zabávať a rozveseľovať ľudí. Radí sa do žánru medzi ľudovo až humoristické kapely. Ich koncert tvoria veselé sklaby a sprievodné - vtipné slovo. Každoročne odohrá veľké množstvo koncertov na Slovensku a v zahraničí ...  Na svojom konte má šesť veľkých albumov: Perši raz, Sme tu zaš, Treci pokus a Ščamba 4, Dedina a Keď priateľov máš. Množstvo fanúšikov má na svojej FB stránke a na YouTube Ščamba official. Najväčšou raritou je,  že od svojho vzniku v roku 2000 hrá  v pôvodnom zložení a skupina pochádza a stále žije v obci Trstené pri Hornáde. Od roku 2016 je súčasťou kapely aj dievčenské zoskupenie Čerešenky.

Ščamba Vás u nás bude zabávať aj tento rok.
Viac o kapele:
https://www.scamba.sk/

KollarovciKapela Kollárovci je originálnym zoskupením mladých, talentovaných hudobníkov. Svojím hudobným umením zabávajú a rozveseľujú už mnoho rokov poslucháčov doma i za hranicami Slovenska. Ich živá hudba, temperamentný spev a humorné slovo vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá vyčarí na vašej tvári úsmev, nadšenie a dobrú náladu. Na trhu úspešne pôsobia už od roku 1997 a svojím goralským temperamentom si získavajú priazeň u mnohých fanúšikov.Nosným pilierom ich repertoáru je slovenská ľudová pieseň, ktorá vďaka Kollárovcom dostáva nový šat, príjemný aj pre tých, ktorí tento žáner nikdy nevyhľadávali. V ich podaní si môžete taktiež vypočuť vlastné skladby z ich autorskej dielne.

Kollárovcov netreba snáď nikomu predstavovať.
https://www.kollarovci.sk/